Znakowanie palet drewnianych - Logo Twojej firmy

Firmy korzystające z palet drewnianych, mają możliwość umieścić własne logo na palecie, wykorzystując trwałe metody znakowania. Wysyłając towar na palecie z logiem firmy wzbudzamy większe zaufanie oraz zwiększamy świadomość marki. 

Własne logo na palecie

Logo Twojej firmy na palecie drewnianej to skuteczny marketing! Posiadamy najnowocześniejszy system do znakowania palet drewnianych od Producenta systemu znakowania drewna – EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. Drukarka wyposażona w głowice z piezoelektrycznym sterowaniem zaworów, które drukują wieloma dyskretnymi strumieniami atramentu.

Zobacz, jak wygląda znakowanie klocka palety drewnianej dowolnym znakiem graficznym, na poniższym filmie.

Ile kosztuje logo na palecie drewnianej

Umieszczenie własnego logo na palecie drewnianej nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Zamawiając palety przemysłowe FOBAS, masz możliwość w niskiej kwocie umieścić własne logo na dowolnym klocu palety. Dzięki nowoczesnym maszyną do drukowania oznaczeń potrafimy szybko oraz bezpiecznie umieścić logo Twojej firmy na palecie. 

Klasyczne metody wypalania znaków pochłaniają dużą ilość energii oraz stwarzają zagrożenie pożarem. Metody drukowania oznaczeń pozwalają umieścić trwałe logo, które wytrzyma nawet kilka lat. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej wyceny.

Personalizacja palety niestandardowej

Jak wygląda znakowanie palet

Znakowanie palet własnym logo może odbywać się klasyczną metodą wypalania znaku. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie droższe od nowoczesnym metod drukowania. Nasza firma oferuje trwałą metodę znakowania palet dowolnym znakiem graficznym, wykorzystując drukarki wyposażone w głowice z piezoelektrycznym sterowaniem zaworów. Pozwala to na drukowanie wieloma dyskretnymi strumieniami atramentu. Metoda ta jest zdecydowanie szybsza oraz bezpieczniejsza od wypalania znaków. 

Znakowanie palet drewnianych to szybki i trwały proces. Znakowane są dowolne klocki palety przemysłowej, ciężko znaleźć znak graficzny, którego drukowanie byłoby niemożliwe. 

Spis treści

Jako firma specjalizująca się w profesjonalnej naprawie europalet na licencji wydanej przez Rail Cargo Austria AG – UIC. Możemy pomóc zoptymalizować koszty logistyczne w Twojej firmie, nawet o 60%.