Renowacja palet
4 najważniejsze zalety

Renowacja palet drewnianych w ostatnim czasie jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na optymalizacje kosztów związanych z logistyką. Dodatkowo renowacja zapewnia stały dostęp do certyfikowanych palet. Opiszemy dziś 4 najważniejsze zalety naprawy palet drewnianych:

Optymalizacja kosztów 

Ceny europalet z dnia na dzień są coraz wyższe, niestety palety drewniane są niezbędnym elementem w łańcuchu logistycznym większości firm. Największą zaletą naprawy europalet jest właśnie optymalizacja kosztów związana z ograniczonym zakupem nowych nośników z powodu uszkodzeń podczas użytkowania.

Stały dostęp do europalet

Mobilna usługa naprawy palet drewnianych posiada kolejną bardzo ważną zaletę, zapewnia stały dostęp do europalet. Wszystkie uszkodzone europalety są na bieżąco naprawiane na magazynie klienta. W przypadku naprawy stacjonarnej można liczyć na stałe dostawy naprawionych palet naszym transportem i jednoczesny odbiór uszkodzonych nośników.

Ekologia

Prowadząc biznes w XXI wieku przedsiębiorcy, powinni zwracać uwagę nie tylko na wyniki finansowe, ale również aspekt ekologiczny. Naprawa palet znacząco obniża zapotrzebowanie na wycinkę drzew potrzebnych do produkcji nowych europalet.

Porządek na magazynie

Dużym plusem współpracy w zakresie naprawy palet drewnianych jest porządek i dodatkowa przestrzeń magazynowa. Firmy obracające setkami palet drewnianych, codziennie natrafiają na uszkodzone europalety. Dzięki stałej współpracy w tym zakresie pracownicy, widząc uszkodzoną europaletę, wiedzą, że mają obowiązek odłożyć ją w wyznaczone miejsce. Nasz kierowca odbiera regularnie palety drewniane, co nie powoduje składowania uszkodzonych europalet i zajmowania przestrzeni.

Spis treści

Jako firma specjalizująca się w profesjonalnej naprawie europalet na licencji wydanej przez Rail Cargo Austria AG – UIC. Możemy pomóc zoptymalizować koszty logistyczne w Twojej firmie, nawet o 60%.